Czym jest łaźnia parowa?

Ciepłe powietrze przyjemnie otula ciało zapewniając idealne warunki do relaksu i odprężenia. Łaźnia parowa dobroczynnie oddziałuje na organizm. Łagodzi dolegliwości reumatyczne. Przynosi ulgę w schorzeniach dróg oddechowych. Poprawia kondycję i wygląd skóry. Doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, a cały organizm do innych aplikacji z gatunku Wellness.

Kąpiele parowe w łaźni dobroczynnie wpływają na kondycję skóry. Powodują dość intensywne przekrwienie i pobudzenie miejscowo przemiany materii. W efekcie korzystanie z łaźni parowej wpływa na uwolnienie organizmu z odpadowych produktów przemiany materii oraz toksyn. Przyczynia się również do wygładzenia cery i zapewnia skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

Łaźnia parowa stanowi wsparcie w niwelowaniu dolegliwości organizmu, takich jak: problemy reumatyczne, problemy dróg oddechowych, problemy z właściwym krążeniem krwi. Korzystanie z łaźni parowych działa bowiem przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwskurczowo. Jest to także doskonały sposób na poprawę odporności organizmu.

Automatyczne dozowania aromatu, system sterowania TOUCHCONTROL oraz listwy świetlne GWIEŹDZISTE NIEBO to tylko niektóre z udogodnień, jakie instalujemy w naszych łaźniach, aby zapewniać przyjemny odpoczynek podczas korzystania z kąpieli parowych w łaźni.

Zachęcamy do instalacji łaźni parowej w domu. Osoby, które nie dysponują odpowiednią ilością miejsca, mogą dokonać zakupu prysznicy parowych marki KLAFS. Zapewniają doznania i efekty niemal identyczne jak łaźnie parowej, a przy tym nie zajmują dużej przestrzeni.