Doskonałym i zalecanym zakończeniem kąpieli saunowych jest chwila relaksu. Oferujemy produkty, które są uzupełnieniem sauny lub łaźni parowej i służą do szybkiego wypoczynku, relaksu i odprężenia. Stwarzają one w pełni odprężającą atmosferę, przy tym, są również piękne i przeznaczone specjalnie do pomieszczeń odpoczynku.

Leżanka wahadłowa SWAY

Leżanka SWAY kołysze Państwa tak delikatnie, jak spokojna woda łódkę, wprowadzając Państwa tym samym w delikatny, krótki sen. Częstotliwość kołysania jest tak dobrana, aby nastąpiła optymalna synchronizacja fal mózgowych i ruchu. Poprzez stałą, delikatną częstotliwość ruchu zostaje osiągnięty stan głębokiego odprężenia. Już po krótkim czasie kołysania rozpływają się granice między ruchem, czasem i przestrzenią. W tym momencie oddech i puls staje się spokojny, a tonus mięśni odpręża się.

Łąka słoneczne

Ze słoneczną łąką można rozkoszować się promieniami słonecznym również w domu. SUN MEADOW® U daje naturalną, długotrwałą opaleniznę i pobudza produkcję witaminy D w organizmie. SUN MEADOW® K emituje kojące ciepło, dzięki któremu skóra regeneruje i zdrowo wygląda. Elegancki, płaski wygląd jest dostępny w kolorze srebrno-szarym lub śnieżnym. Idealny dodatek do pokoju relaksacyjnego w strefie odnowy biologicznej.

Podgrzewana leżanka LINEA

Po kąpieli w saunie i zimnym prysznicu nie ma nic lepszego jak ergonomiczna, perfekcyjnie dopasowana do ciała i dodatkowo podgrzewana leżanka LINEA, świetnie nadająca się do relaksu i odpoczynku. Dostępna w płytkach gresowych, bądź mozaice szklanej, z trzema różnymi wariantami cokołu, dopasowuje się indywidualnie do Państwa pomieszczenia.

Leźaki

Leżak LOUNGE do relaksu posiada 6-stopniową regulację oparcia. Wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu odpowiedni jest do każdej strefu użytkowej prywatnej czy publicznej.

Krzesło LIEGE nie jest zwykłym krzesłem. Posiada funkcję pochylenia całej pozycji siedzącej osoby. W pozycji przechylonej nogi uniesione są wysoko, co pogłębia odpoczynek. Krew swobodnie spływa do ciała stabilizując przy tym układ krążenia. Krzesło SAUNACHAIR jest odporny na wodę oraz promieniowanie UV, dzięki czemu można wykorzystać krzesła w prywatnej lub publicznej strefie SPA.

Profilowane łóżko NIRE

Profilowane łóżko NIRE posiada wbudowaną matę, która wytwarza promieniowanie podczerwone. Górna warstwa łóżka pokryta jest naturalną brzozą, co ułatwia przewodzenie ciepła. Konstrukcja łóżka pozwala na płynne zmiany układu położenia – kołysanie.​