Przejrzyj rodzaje saun domowych, aby zapoznać się z naszymi produktami i dowiedz się, jak zaplanować własne SPA z sauną, sanarium, łaźnią parową i strefą relaksacyjną. Powiedz nam dokładnie, czego oczekujesz, a my zaprojektujemy idealne miejsce do Twojego SPA i sprawimy, że odpoczniesz we własnym domu.

Wielkość sauny
Instalujemy sauny na rzucie 4-kątnym czy 5-kątnym bądź okrągłym, we wnęce, pod nachyleniem dachu czy też w piwnicy.

Wymagania konstrukcyjne
Zasilanie elektryczne, wentylacja oraz podłoga.

Wykończenie zewnętrzne
Jednolite panele z jodły Hemlock albo klasyczne odeskowanie drewniane, świerk naturalny albo lazurowany na biało, kompletnie w ciemnym drewnie Wenge albo cała w bieli, ze szklanymi diagonalnymi frontami i bez ram.

Wykończenie wewnętrzne
Choina kanadyjska hemlock wyróżnia się brakiem sęków co daje wspaniały, jednolity efekt wizualny, a świerk karelski gwarantuje większe urozmaicenie optyczne wnętrza sauny.

Piece
By utrzymać odpowiedni poziom ciepła, piec powinien być dostosowany do wielkości kabiny.

Piec PLURIS
wyposażony w osłony z litego drewna dysponuje szczególnie dużym wypełnieniem kamieniami. Wypełniony 30 kilogramami wolnych od emisji zanieczyszczeń oraz skrajnie żaroodpornych kamieni oliwinu.

Piec MAJUS
wypełniony kamieniami saunowymi w ilości 100 kg jest źródłem emanującego ciepła oraz umożliwia szczególnie intensywne polewania. MAJUS posiada niezwykle niskie obciążenie prętów grzejnych.

System BONATHERM
Wypełniony 100 kilogramami kamieni saunowych, gwarantuje on równomierną stratyfikację temperatury oraz szczególnie przyjemny klimat. Ponieważ jest umieszczony pod ławą, nie tylko sprawia, że dzieci są bezpieczne przed zetknięciem się z nim, lecz również daje więcej przestrzeni oraz zaskakuje zaworem mechanizmu polewania wpuszczonym w okładzinę ław.

Sterowanie
Sterownik sauny jest elektroniczny i prosty w obsłudze oraz zawsze zapewnia doskonały klimat w saunie.

Oświetlenie

Gwiaździste niebo
wyczaruje 40 migoczących gwiazd na suficie.

Bellaveda
tworząc na ścianie sauny grę płynnie zmieniających się barw.
Poprzez połączenie z muzyką Klafs odczujecie Państwo zupełnie nowe wrażenie z tego, co tak naprawdę oznacza relaks.

Aquaviva
kunsztownie wykonany z poddanemu ręcznej obróbce szkła mineralnego stanowi źródło stymulujących bodźców optycznych i akustycznych, które sprawią, że poczujecie Państwo, jakbyście przebywali w lesie.

Lampka do czytania
podczas kąpieli w saunie, kontynuować czytanie gazety, ulubionej książki. Lampa wyposażona jest w ramię gięcia, dzięki czemu można wnieść światło w różnych pozycjach.